Антитерористичні навчання

big review
Тренування зі знешкодження вибухівки поблизу Генерального консульства Російської Федерації у Львові в середу, 26 червня 2013 року. Фото: Віталій Грабар / LUFA

S-konsulsvto-rosijske-bomba-navchannya_9606as_hbr_lufa
S-konsulsvto-rosijske-bomba-navchannya_9645as_hbr_lufa
S-konsulsvto-rosijske-bomba-navchannya_9430as_hbr_lufa
S-konsulsvto-rosijske-bomba-navchannya_9551as_hbr_lufa

ЛЬВІВ. 26 червня 2013 року внутрішні війська МВС України провели показове заняття поблизу Генерального консульства Російської федерації у Львові. На занятті відпрацювали дії при виявленні поблизу дипломатичного об’єкту незнайомого предмету з ознаками вибухового пристрою.

Захід проводився в рамках навчально-методичних зборів з офіцерами, які відповідають за організацію служби з охорони дипломатичних представництв. Фахівці з охорони дипломатичних об’єктів прибули до Львова з усієї України. «Збори проводили у Львові щоб усі учасники  побачили оновлену систему зв’язку та оповіщення. У новому приміщенні охорони встановили металодетектор, створили кімнату для громадян які очікують зустрічі з представниками консульства», - повідомив начальник служби охорони дипломатичних представництв управління з охорони важливих державних об’єктів штабу Головного управління внутрішніх військ МВС України полковник Володимир Бугаєць.