Фотокурси LUFA з репортажної зйомки

big review

Фотокурси агентства LUFA у Львові. Фото: Віталій Грабар / LUFA


ЛЬВІВ, 4 червня 2015.
Агентство LUFA проводить підготовку фотографів-початківців.


Фотоагентство LUFA оголошує черговий набір на курси репортажної фотографії у Львові для початківців


Тривалість нашого курсу 3 місяці, заняття двічі на тиждень. Навчання включає за бажанням курсанта коротку практику в ЗМІ. Курси стартують в червні, заняття веде фотокореспондент LUFA Віталій Грабар.

Місце занять
Теоретичні заняття в аудиторії нового корпусу Українського католицького університету по вул. Козельницька 2а (біля Стрийського парку і Податкової) двічі на тиждень. Початок о 19:00.
Точні дні проведення занять ми визначаємо з кожною групою окремо, зазвичай це: лекції – у вівторок і четвер або понеділок-четвер, практичні – залежно від погоди і потрібного нам типу світла (денна, вечірня зйомка і т.д.)

Теми занять
Техніка зйомки: поняття експозиції, балансу білого, ракурсу, глибини різкості, вибору об'єктивів, режимів зйомки PS/T/AM, обробка фото у Photoshop.

Творча складова зйомки: найпростіші правила побудови композиції, способи передачі руху і перспективи. Репортажна зйомка у повсякденному житті, поняття про фотожурналістику і документальну фотографію, особливості створення фоторепортажу, репортажний і постановочний підхід у створенні портретів.

Практичні заняття: створення фотоісторії, зйомка портрету, предметна зйомка (натюрморт), вечірня зйомка, інші практичні роботи.

Ціна
Вартість 2 200 грн за курс тривалістю 3 місяці

Детальніше на сайті фотокурсів LUFA fotokursy.lviv.ua

Контакти для запису: lufa.photo@lgmail.com
або у повідомленнях на нашій сторінці у fb
тел. 032 253-96-93
       067 103-51-93